Kouzlo se zrcadlem

Tento druh magie je třeba provozovat v noci, nebo přinejmenším ve tmě. Postavte se před zrcadlo, před něj rozsviťte svíčku (nebo dvě po stranách) a upřeně pozorujte svůj odraz. Po chvíli se vám začne měnit před očima způsobem zcela nevídaným a nepředvídatelným…

Kouzlo se zrcadlem je jedním z nejefektivnějších metod kouzlení. Je nenáročné na pomůcky i na dovednost a funguje skoro každému. Každému, kdo má na něj odvahu. Většina lidí, pokud vůbec tuto magii zkusí, s leknutím odvrátí pohled od zrcadla, jakmile se jejich tvář začne měnit. To, co tam uvidíme, nemusí být totiž vůbec příjemné. Někdo říká, že jsou tam naše minulé životy. Jiný zas, že tam spatříme svou vlastní podstatu, nebo snad tu část z nás, kterou bychom nikdy nechtěli zahlédnout.

Pokud opravdu chcete toto kouzlo zkusit, obrňte dopředu svou mysl. Nemůžete dopředu vědět, co tam spatříte, ale pokud toužíte po poznání skrytých věcí, zrcadlo je velmi otevřená cesta…


-3V

Vaše komentáře

Zkusila jsem kouzlo pred zrdcadlem a nebilo to prijeme zjevil se mi muj zivot z ex manzelem

— 000008 — Lucie · 5 březen 2012. Reagovat

Chcem sa dozvediet o mojej buducnosti

— 000011 — Lydka · 12 září 2012. Reagovat

mě se nic nezobrazilo…

— 000662 — Jana · 12 únor 2013. Reagovat

Jsem vyděšená už jen z mého obrazu. :D

— 001443 — Tereza · 10 květen 2013. Reagovat

Nechápu k čemu mi to bude…Kdyby to fungovalo tak mi to akorát uškodí.Někde sem četla že ve výmečných případech může dojít k vyměnění Mého já a druhého navzájem mezi paralelními světy.

— 002483 — Gami · 14 prosinec 2013. Reagovat

Toto je cerna magie,ktera skodi nejen nam ale celemu okoli…co to proboha tem lidem doporucujete!!!Timto si muzete znicit svou zivotni energii..muzete k universu vyslat negativni poselstvi…muze se vam prestat darit!!mejme se radi,smejme se,rikejme si jen pozitivni veci,verme v krasne dny a uzdraveni…jen tak bude nas zivot stasny..a mozna i ten zivot tam…nahore..!!!!

— 002684 — paja · 4 březen 2014. Reagovat

 
Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt