Drahokamy podle znamení horoskopu

Volba osobního amuletu je svým způsobem zodpovědné rozhodnutí. Drahokamy mají značnou duchovní sílu, ta je však pro každý druh i exemplář specifická. Je-li vaše intuice na vážkách, může vám pomoci volba podle vašeho slunečního znamení…


Beran
Pro toto znamení je typická červená barva. Jmenujme například červený jaspis, hematit, ohnivý opál, granát, rubín a červený turmalín. Nositelé skopce si ale mohou dovolit i nejtvrdší ze všech nerostů – diamant.

Býk
Narodili-li jste se ve znamení býka, je pro vás nejvhodnější achát, korál, malachit, chryzokol, růženín, safír či okouzlující smaragd.

Blíženec
Symboly blížence se nesou v duchu žlutého odstínu – tedy jantar, tygří oko, citrín, topaz či žlutý karneol. Chybu však neuděláte ani s akvamarínem nebo dokonce jednoduchým křišťálem.

Rak
Lidé narození ve znamení raka mohou získat potřebnou energii se zeleným jaspisem, avanturínem, jadeitem, karneolem, bílým chalcedonem, drahým opálem a smaragdem. Vybrat si ale dokonce mohou i korál nebo velmi vzácnou perlu.

Lev
Lvi se nesou ve znamení žluté, červené a bílé. Pořídit si můžete zlato, zlatý topaz, citrín, jantar, tygří oko, granát nebo rubín. Typický je pro vás však i křišťál či diamant.

Panna
Jestliže patříte do tohoto znamení, potěšíte svoji duši citrínem, jaspisem, jantarem, tygřím okem, karneolem a nebo sodalitem.

Váhy
Narodili jste se v tomto znamení? Pak se inspirujte následujícím výčtem vhodných drahokamů. Vybrat si lze chryzokol, jaspis, růžový korál, jadeit, růženín, perlu, akvamarín, růžový turmalín, modrý safír a kunzit.

Štír
Pro štíry se jeví jako nejvhodnější kandidát hematit, červený jaspis, heliotrop, granát, malachit, achát, obsidián, černý opál, ametyst, červený a černý turmalín a také rubín.

Střelec
Pro střelce je zde sodalit, chryzokol, zelený aventurín, chalcedon, obsidián, ametyst, opál, lapis lazuri, modrý topaz, tmavomodrý a indigo safír.

Kozoroh
Patříte-li mezi kozorohy, můžete si vybrat jaspis, achát, onyx, chalcedon, měsíček, obsidián, černou perlu, černý turmalín i záhnědu. Zapomenout nesmíme ani na křišťál či diamant.

Vodnář
Pro vodnáře je typická spíše modrá barva plynoucí ze samotného jejich označení. Může to být tyrkys, chryzokol, drahý opál, modrý topaz, akvamarín, světle modrý fluorit nebo světle modrý safír.

Ryby
Poslednímu znamení sedí korál, tyrkys, jadeit, měsíček, bílá perla, drahý opál, fialový fluorit, akvamarín nebo dokonce modrý safír.


-HS

Vaše komentáře

zajimave

— 003401 — iveta gavelčikova · 20 srpen 2016. Reagovat

 
Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt