Co o nás řekne barva očí a vlasů

Věříte, že pomocí barvy duhovky nebo odstínu vlasů se dají odhadnout určité rysy osobnosti? Sami posuďte, jak moc na vás uvedené informace sedí.

Vlasy

Zrzavá
Lidé s tímto odstínem vlasů jsou plni energie a vášně. Žijí v neustálém vzrušení a nedokáží vydržet v klidu. Rovněž se vyznačují tvrdohlavostí, mají stále spoustu nových nápadů, jsou citliví a otevření svému okolí.

Blond
Majitelé tohoto zbarvení vlasů bývají označováni za citlivé, něžné, možná až romantické typy. Na druhou stranu se zde objevuje občas silná naivita. I když o blondýnkách koluje nespočet vtipů ohledně inteligence, pravdou bývá opak.

Hnědá
U osob s hnědými vlasy je velice silně vyvinuta empatie, klid a vyrovnanost. Dávají přednost klidnému plynutí života a neradi experimentují, což však neznamená, že s nimi zažíváme nudu. Naopak bývají mazaní a vychytralí.

Černá
Havraní vlasy působí na okolí velmi uzavřeně a tajemně. Například takové ženy bývají často navenek osamělé a touží po klidu.

Oči

A nyní se zaměříme na barvu očí. Přeci jen – čeho jného než očí si na člověku všimneme jako první?

Zelené
Zelenoocí lidé jsou temperamentní živly a rychle dokáží přitáhnout pozornost celého okolí. Jedná se o velmi cílevědomé jedince se smyslem pro pořádek, kteří jsou skutečně vytrvalí. Ovšem i tato barva má své stíny – neupřímnost a potřeba mstít se okolí vždy, když jim něco provede.

Modré
Tito lidé bývají většinou velmi citově založeni. Jednají impulzivně, nevěnují příliš pozornost promyšlení situace. Příliš se neprojevují ve svém okolí, jsou nespolečenští a těžko navazují vztahy. Rodinu přitom ale staví na hlavní místo. I přesto, že mnoho osob po tomto odstínu touží, modré oči nesymbolizují úspěchy.

Hnědé
Světlá nebo tmavá? Říká se, že intenzita barvy je stejná jako daný člověk. Tito lidé se opírají o logiku, jsou přemýšliví, ambiciozní, soustředí se na kariéru a jsou schopni pro ni obětovat cokoliv. Dřímá v nich stále plno energie, ale mezi nedostatky patří neschopnost udržet si delší vztah.


-HS

Vaše komentáře

já mám hnědé vlasy a ten to popis na mě ani trochu neodpovídá…ale ty oči hnědé jsou skoro přesné,ale moc sem nepochopila s tou intenzitou barvy…mám je spíše světlejší,až do zlatova..případně děkuji za odpověď.

— 002161 — adel · 22 září 2013. Reagovat

 
Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt