Co na nás prozradí naše krevní skupina?

Ač vlastnost okem nerozlišitelná, krevní skupina často rozhoduje o lidském životě a smrti. Proto snad není překvapivé, že byla zjištěna i souvislost mezi typem krve a temperamentem jedince, v jehož žilách proudí.

Především v Japonsku je typologie temperamentů dle krevní skupiny velmi populární. Japonci ji berou opravdu vážně – sestavují podle ní týmy, dokonce se pro každou skupinu vyrábí rozdílné druhy určitých výrobků.
Jestli znáte svou krevní skupinu, můžete posoudit, zda na vás jednotlivé popisky sedí:

Válečník
Pod tímto označením se skrývají lidé s krevní skupinou 0. Jedná se o velmi samostatné a vůdčí typy, které touží po úspěchu a moci. Navíc hýří až neuvěřitelným optimismem, rádi soutěží, dokáží se nadchnout pro každý úkol a přijímají výzvy. Jsou velmi přátelští a iniciativní. Většinou jde o skvělé sportovce.

Zemědělec
Pojmenování zemědělec patří majitelům krevní skupiny A. Nejdůležitější prim u vás hraje pečlivost, smysl pro pořádek a jasně definované situace. Máte svoje pravidla, ke kterým se stavíte velmi poctivě a zásadně je neporušujete. Jelikož však máte sklony k perfekcionismu, odrazujete od sebe okolí, jež kritizujete. Mezi další vlastnosti můžeme zařadit tvrdohlavost a klid. Neradi rovněž sdílíte své pocity, což může vést ke komplikacím v partnerském životě.

Lovec
Lidé se skupinou B bývají označováni jako lovci. Obvykle jdete přímo k věci a nemáte rádi překážky. Chlubíte se velkou vynalézavostí, která vám přináší úspěchy. Abyste splnili nějaký úkol, nevadí vám obejít předpisy. Mezi hlavní přednosti patří silná vůle a nekončící energie. Tím, že se ale soustředíte pouze na jednu věc a ostatní přehlížíte, se stavíte do nezáviděníhodné situace. Dále jste velmi zvídaví, máte mnoho zájmů a koníčků.

Humanista
Máte skupinu AB? Pak jste nepředvídatelní a máte tendenci využívat raději rozum než srdce. Dokážete skvěle hospodařit s penězi, jste ohleduplní k ostatním. Máte mnoho přátel, ale potřebujete čas k rozpovídání se, jelikož býváte stydliví a plaší. Jste odpovědní, citliví a máte tendenci pomáhat druhým. Na druhou stranu se zde mohou objevit i vlastnosti jako přísnost, náladovost, rezervovanost a urážlivost.


A jak je to s láskou?
Skupina A najde největší pochopení u A nebo AB. Skupina B zase bude trávit čas s protějškem B či AB. Skupina AB si rozumí se všemi ostatními bez výjimky. Skupinu 0 poté přitahují protějšky stejné skupiny či AB.


-HS

Vaše komentáře

 
Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt