Chiromantie: dělení tvarů ruky podle živlů

Úvodní článek o chiromantii

Dlaně se od sebe liší ne méně než lidské tváře, prakticky na světě nenalezneme dvě shodné. Dalším prostředkem při věštění proto může být rozdělení konců horních končetin podle živlů. Typy rukou zde dělíme do čtyř základních skupin – zemská, vzdušná, vodní a ohnivá.

Zemská ruka
Tento druh poznáte podle hranatého tvaru, krátkých prstů a těžko viditelných linií. To značí, že se člověk soustředí na jednoduchost, bývá praktický realista, na kterého se může okolí vždy spolehnout. Tito lidé jsou pracovití, konzervativní, uznávají zvyky a tradice. Nepreferují příliš vášeň, ale mají sklony pečovat o své blízké. Milují bezpečí a nepřelétavost.

Vzdušná ruka
Tato dlaň se od předešlé liší délkou prstů. Pokud tedy disponujete vzdušnou rukou, chlubíte se hranatým tvarem a krásně dlouhými prsty. Takoví lidé jsou nestálí, zvídaví, všestranní a bystří. Těší je pozornost druhých. Zajímají se o psychologii a rádi tvoří nejrůznější myšlenky a teorie.

Vodní ruka
Vodní ruku symbolizují dlouhé prsty i dlaň. Tyto osoby mají proměnlivé nálady, jsou dobří pozorovatelé, intuitivní a perfekcionalističtí. Je těžké je uspokojit, na problémy jdou často oklikou. Bývají velmi citliví na kritiku.

Ohnivá ruka
Pro ohnivou ruku jsou typické krátké prsty a podlouhlá dlaň. Tito jedinci nemají rádi rutinu, jsou netrpěliví, nedotahují úkoly do konce, pokud se jim nezdají ideální. Na druhou stranu jsou vášniví a velmi se soustředí na city.


-HS

Vaše komentáře

 
Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt