Chiromantie aneb čtení z ruky

Věštění budoucnosti z ruky má velmi starý původ. Jednotlivé uspořádání čar na dlani vypoví o našem charakteru, minulosti a skutcích. Na lidské dlani nalezneme několik tisíců nervových zakončení propojených s mozkem. Uspořádání čar je tak věrným zrcadlovým odrazem našeho života. Pojďme si nyní prozradit základní postup.

Hlavní a vedlejší ruka

Nejprve je potřeba určit, která ruka je hlavní a která vedlejší. Toho docílíme poměrně jednoduše. U většiny lidí je hlavní ruka ta, kterou píšeme, ovšem nejedná se vůbec o pravidlo. Zkuste si nyní rychlý test. Nedívejte se na své ruce a spojte je tak, abyste jednotlivé prsty propletli mezi sebe (jako při modlení). Palec, který zůstal nahoře, určuje hlavní ruku. Když si nyní zkusíte pořadí palců vyměnit, je to nepřirozené, že?

Z které ruky číst?

Hlavní ruka nám ukazuje to, co už se stalo. Na vedlejší dlani naopak rozluštíme charakter, talent, potenciál i skryté tužby – z tohoto důvodu věštíme z vedlejší ruky.


Základní čtyři čáry

Primární čáry jsou celkem čtyři – čára života, hlavy, srdce a osudu. Na základě délky, hloubky a umístění těchto čar se čtení provádí.

1. Čára života
Čára života začíná mezi palcem a ukazováčkem a táhne se obloukem k zápěstí, u jehož zhruba poloviny končí. Mnoho lidí se domnívá, že poukazuje na délku života, což není pravda. Symbolizuje radost ze života, životní sílu, energii a odolnost. Ideální čára života by měla být jasně zřetelná, hluboká a bez sebemenšího porušení.

2. Čára hlavy
Čára hlavy začíná podobně jako čára života, ovšem poněkud blíže prstům a táhne se napříč celou dlaní. Tato rýha zastupuje naše zájmy, schopnosti, inteligenci a potenciál uplatnit se. Ideální čára hlavy je silná a prochází opravdu celou dlaní až k její vnější hraně.

3. Čára srdce
Tato rýha je spojena nejen s našim zdravotním stavem, ale i emocemi. Její začátek hledejte na kraji dlaně pod malíčkem, odkud by se měla stáčet směrem k ukazováčku. Každé přerušení čáry představuje zdravotní obtíže. Ideální čára srdce je nepřerušená a jasně viditelná.

4. Čára osudu
Tato čára se nevyskytuje u každého a je velmi obtížné se v ní vyznat. Čára osudu začíná asi v polovině zápěstí a táhne se směrem k prostředníčku. V případě, že zcela chybí, jedná se o člověka, jenž momentálně ještě není připraven vzít odpovědnost za svoje činy. Dělá mu problémy soustředit se a přizpůsobit se. Pokud vám čára osudu nechybí, máte pravděpodobně naopak život pevně ve svých rukách. Čím výše je přitom položená, tím později za sebe takoví lidé přebírají onu zodpovědnost.


-HS

Vaše komentáře

Bylo by možno dopnit více čar,co znamenají.Třeba já osobně nemůžu dohledat co to znamená.Mám spojenou čáru žiota a osudu Včkem.DOLE V ZÁPĚSTÍ.Poadíte mi.DĚKUJI

— 003213 — Hana · 18 červen 2015. Reagovat

Dobry den mam problem laskou kcela bic pomoc vedet neco

— 010630 — Anetka · 17 březen 2021. Reagovat

 
Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt