6 barev, které prozradí, jací jsme

Naše momentální rozpoložení mění názor na nynější oblíbenou barvu. Známý švýcarský psycholog Max Luscher sestavil test, který o vás podle preferovaného odstínu hodně prozradí. Na začátku si zvolíte barvu, která se vám zrovna líbí a tu, jenž vás právě odpuzuje. Nenechte se přitom ovlivnit okolím, nezáleží na tom, že váš oblíbený hrníček je žlutý, vybírejte jen podle sebe.

Červená
Jestliže se vám líbí tato barva, pravděpodobně usilujete o úspěch, jste plní energie a nových nápadů. Od plánů vás rozhodně neodradí fyzická nebo psychická zátěž. Můžete se chlubit silnou vůlí, rychlým rozhodováním a dominantním postavením ve společnosti. Jestliže se věci nevyvíjejí tak, jak čekáte, projevuje se u vás agrese. Zároveň se však soustředíte na city, jste tvrdohlaví a netrpěliví.

Pokud červená nepatří mezi vaše favority, znamená to, že jste vyčerpaní, líní a nechcete měnit zaběhnuté normy.

Modrá
Citové vazby vám rozhodně nejsou cizí a hodně si zakládáte na vztazích. Preferujete-li světlejší odstíny, mluví to o vaší dobromyslnosti. Pokud dáváte přednost tmavě modré, jste spíše nevyzpytatelní. Celkově modré barvě dominuje silná tvrdohlavost a vstřícnost. Uvnitř jste sobci, ale dokážete to před okolím skvěle skrývat. Raději události pozorujete a nezasahujete příliš do probíhajícího dění.

Jestliže vás modrá neoslovuje, patrně se právě nacházíte v neklidném a rozrušeném období.

Zelená
Barva typická pro přírodu vyjadřuje smysl pro detail. Lidé milující zelenou mají vždy vše správně zorganizované, jsou pečliví a spolehliví. V jednání prosazují logiku, důslednost a své sebevědomí.

Pokud se však k milovníkům zelené neřadíte, pravděpodobně jste utrpěli újmu na ješitnosti a ztrácíte v sobě víru.

Žlutá
K milovníkům žluté barvy patří lidé, kteří často žijí svůj vlastní svět. To může vést k rozporu mezi sněním a realitou. Osoby také překypují nápady, jsou plni energie a idealismu. Působí klidně a vyrovnaně, uvnitř se však odehrává pravý opak. Vyvést z míry je totiž dokáže i sebemenší maličkost.

Nenávidíte-li žlutou, asi jste utrpěli určité zklamání nebo jste přecenili vlastní síly a čeká vás vypořádání se s nějakým problémem.

Hnědá
Komplikacím dáváte vždy lehký průběh. Nejdůležitější je pro vás přitom teplo domácího krbu – rodina, partner a nejbližší přátelé.

Pokud vás hnědá neoslovuje, přeceňujete se a máte se příliš rádi. Možná jste také obětí nějaké schválnosti, jenž vám brání si plně užívat života.

Černá
Máte své zásady a držíte se jich zuby nehty. Černá je barvou nesrovnalosti a extrémů a vypovídá o silném charakteru.

Pokud černou zrovna nemusíte, jdete si tvrdě za svým a neuznáváte kompromisy, i když někdy hrají ve váš prospěch.


-HS

Vaše komentáře

 
Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt